A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt39979/domeenid/www.arvutitark.ee/at_tv/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

Arvutitark TV - Ülekiirendamine Kaidtor'iga

Minu nimi on Kaido Tori

...ja kuigi elatist teenin ma autode maailmas, on mu sisemiseks kireks mitte nitro ja turbo neljal rattal, vaid kiipide ning elektroonika maailmas.

Asi sai alguse kunagi eelmise sajandi üheksakümnendate esimeses pooles, kui ma sain endale esimese arvuti. See oli mingi x086 CPU-ga (kui ma ei eksi) ja soomekeelne ning sellega sai isegi paar algelist mängu tehtud. Peale selle oli tükk tühja maad nii umbes 10+ aastat enne, kui ma taas hakkasin arvutitega tegelema. Tulid uued sõprad koos uute huvidega.

Sai tutvutud eesti paremate OC (Over-Clock, ülekiirendamine) maailma tegelastega, kes jagasid lahkelt nii teadmisi ka ka vajaliku kraami LN2-ga (vedel lämmastik) tegelemiseks. Aastast 2008 algas minu jaoks see korralik arvuti ülekiirendamine. 2009. aastal liitusin ma HWbot\'iga.Selleks ajaks oli mul juba endale ka korralik "raud" hangitud: Intel Core i7 Extreme 975 ja sealt edasi aina uuema ja parema raudvaraga.

28. detsembril 2011. saavutasin ma oma senise parima koha maailma top 20 seas - nimelt mõned päevad hiljem olin ma maailmas üldarvestuses kolmeteistkümnes. Eks selleni jõudmiseks pean ma tänama paljusid inimesi, kes aitasid nii nõu kui ka korraliku "kraamiga". Loomulikult kõige rohkem Arvutikeskust, kes aitas sel ajal mind kõikvõimaliku arvutitehnikaga.